Kangana Rajasthan Partisi adayları için kampanya yürütüyor

kosc

New member
Aynı zamanda Himaşal Pradeş'teki Mandi parlamento seçim bölgesinden BJP adayı olan Bollywood oyuncusu Kangana Ranaut, parti adayları için kampanya yapmak üzere Rajasthan'a iki günlük bir gezide.

Kangana Ranaut (HT dosyası)

BJP'nin yıldız aktivistlerinden biri olan Kangana, Salı günü Rajasthan'a geldi ve Pali parlamento seçim bölgesi PP Chaudhary'den BJP adayını desteklemek için tanıtım gezilerine katıldı.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Onur ve saygının sembolü olan Rajasthani Safa'yı süsledi ve Pali'de 'Jai Shree Ram' ve 'Bharat Mata ki Jai' sloganları arasında tanıtım gezisini düzenlerken yanlarında hayranları ve parti destekçileri vardı.

Ayrıca Çarşamba günü Rajasthan'daki Barmer seçim bölgesinde parti adayı Kailash Chaudhary için kampanya yapması planlanıyor. Barmer'da Jaisalmer ve Balotra'daki tanıtım gezilerine katılması bekleniyor. Rajasthan'da 13 sandalye için seçimler 26 Nisan'daki Lok Sabha seçimlerinin ikinci aşamasında yapılacak. LS seçimlerinin ilk aşamasında 19 Nisan'da 12 sandalye için seçimler yapıldı.

Kangana, bir dizi halka açık toplantı ve tanıtım gezisinin ardından Pazar günü Himaşal'ın Mandi bölgesindeki Sarkaghat'taki memleketi Bhambla'dan ayrıldı. Onun yokluğunda parti içindeki kişiler, yerel liderlerin ve stant düzeyindeki personelin Mandi'deki aday için kampanya yürüttüğünü söyledi.

Bu arada Kangana'nın 25 Nisan'a kadar Mandi'ye dönmesi ve sonrasında kampanyasına devam etmesi bekleniyor. Ayrıca dönüşünde Mandi parlamento seçim bölgesinin Kinnaur, Rampur ve Anni meclis kesimlerinde kampanya yapması bekleniyor. Son zamanlarda kampanyasının bir parçası olarak Bharmour'u ziyaret etti ve ayrıca Chail Chowk ve Rewalsar'da tanıtım gezileri düzenledi.

Kangana Ranaut, Pali'deki tanıtım turu sırasında şöyle dedi: “Buraya adayımız adına kampanya yapmak için geldim ve coşkulu kalabalığa rağmen, BJP'nin bu bölgede zaferle çıkacağından eminim.” Rajasthan ve Himachal, eyaletlerin cesurları olarak görülüyor. Ancak Kongre defalarca silahlı kuvvetlerimize hakaret etti, cerrahi müdahaleleri sorgulayarak ve askerlerimizi korkak olarak nitelendirerek onların cesaretlerine şüphe düşürdü. Ancak Başbakan Modi kararlılığını sürdürüyor ve cesaretinden asla vazgeçmiyor.”

Himaşal'da dört Lok Sabha koltuğu için oylama, 1 Haziran'daki oylamanın son aşamasında yapılacak.